středa 08. červenec 2020   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Sport > Nabíráme sportovce pro České akademické hry

Nabíráme sportovce pro České akademické hry

ČAH.JPG
Poběžíš s nimi?

Akademické mistrovství letos hostí Masarykova univerzita v Brně ve dnech 17.–22. června 2018. Soutěží studenti univerzit a vyšších odborných škol v 27 disciplínách. Můžeš být mezi nimi.

Soupiska reprezentantů Technické univerzity v Liberci je otevřená. Kdo má zájem, může se hlásit doktoru Martincovi z katedry tělesné výchovy FP TUL na emailové adrese: jindrich.martinec@tul.cz.  

Mezi soutěžními sporty jsou atletika, aerobik, badminton, fotbal, karate, kuželky, plavání, volejbal nebo vzpírání. Kompletní seznam disciplín s rozpisem soutěžních dnů najdete na webu her http://www.ceskeakademickehry.cz.

Školy musí své sportovce přihlásit do 5. června 2018.

České akademické hry se konají letos po sedmnácté. Pořádá je tradičně Česká asociace univerzitního sportu ve spolupráci s hostitelskou univerzitou – letos Fakultou sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně. Naše univerzita hostila České akademické hry v roce 2014.

-pir-

28.02. 2020

KORONAVIRUS – OPATŘENÍ A NAŘÍZENÍ

!!! Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE NAJDETE NA WEBU ŠKOLY ZDE !!!

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
Tuni360v15-www
 
 
 
 
 
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
Universitas
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání