středa 08. červenec 2020   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Události > Nadace Preciosa ocenila práce našich studentů

Nadace Preciosa ocenila práce našich studentů

Andrea Kroupová a Jana Havlíčková gratulují oceněným (2).JPG

Včera předala ředitelka Nadace Preciosa Andrea Kroupová stipendia 29 našim studentkám a studentům za jejich studijní výsledky. Stipendium převzali i studenti s handicapem.

Nadační stipendia dostávají pravidelně studenti napříč fakultami. Kromě těchto stipendií z fondu pro podporu vzdělávání a školství rozdaly včera Andrea Kroupová a Jana Havlíčková, ředitelka HR v Preciose, stipendia pro studenty s handicapem.

Celkem studenti na stipendiích ve výši několika tisíc korun dostali 190 tisíc korun.

Stiepndia předávaly za účasti prorektora pro studium a vzdělávání Aleše Kocourka a proděkana fakulty strojní Pavla Němečka.

Nadace Preciosa letos slaví 25 let existence, z fondu na podporu školství již 21 let vyplácí stipendia také našim studentům. A to dvakrát ročně, kdy v létě pravidelně oceňuje vynikající bakalářské a diplomové práce, které souvisejí se zaměřením sklářské společnosti Preciosa. Celkem nadace vyplatila za studijí výsledky a práce našich studentů a handicapovaným studentům už okolo 3,7 milionů korun.

-pir-

28.02. 2020

KORONAVIRUS – OPATŘENÍ A NAŘÍZENÍ

!!! Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE NAJDETE NA WEBU ŠKOLY ZDE !!!

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
Tuni360v15-www
 
 
 
 
 
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
Universitas
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání