úterý 25. červen 2019   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Události > SVOČ prodlužuje termín PŘIHLÁŠEK do pátku 3. května

SVOČ prodlužuje termín PŘIHLÁŠEK do pátku 3. května

SVOČ 2018 (5).jpg

I letos se soutěží v sekcích Textil, Strojírenství, Mechatronika a Ekonomika. Nejlepší prezentující si odnesou 10.000 korun.

Šance na úspěch je velká, organizátorům se ve srovnání s minulými ročníky sešlo zatím málo přihlášek, tak se PŘIHLASTEdo tohoto pátku do 12.00 hodin.

Studentská vědecká a odborná činnost (SVOČ) je otevřena všem studentským pracem v těchto oblastech. Odborná porota hodnotí přínos práce, způsob, jakým jste ji odprezentovali ve vymezeném časovém limitu, a také to, jak ustojíte dotazy v odborné rozpravě.

SVOČku pořádají Fakulta textilní, Fakulta strojní, Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií a Ekonomická fakulta Technické univerzity v Liberci.

Soutěží se 14. května 2019 v učebnách a posluchárnách budovy G.

-red-