Používáme cookies. Z důvodu zkvalitňování potřebujeme vědět, o které články mají návštěvníci zájem.

Podnikatelská ambulance dojíždí každé úterý přímo na univerzitu

Každé úterý odpoledne dorazí lidé z Lipo.ink do učebny B6 a pomohou studentům i zaměstnancům promyslet a posunout jejich podnikatelské nápady a záměry.

Poradenství je zcela zdarma a mohou si ho dopřát studenti i zaměstnanci naší univerzity. V podnikatelské ambulanci můžete řešit například, zda je váš nápad životaschopný, jak sestavit business plán, jak postavit značku, sehnat finance, lidi a mnoho dalších otázek spjatých se začátky podnikání.

Podnikatelskou ambulanci na naši školu vypravuje Liberecký podnikatelský inkubátor Lipo.ink za podpory iniciativy Student Business Club při Ekonomické fakultě TUL.

Každé úterý od 14.00 do 16.00 hodin v učebně B6 (budova B, sídlo fakulty textilní, Čížkova ulice).

Podnikatelskou ambulanci provozuje Lipo.ink už delší dobu pro širokou veřejnost, a to každý pátek od 13.00 do 15.00 hodin v sídle inkubátoru v Evropském domě (vedle sídla Libereckého kraje).

-red-

KORONAVIRUS – OPATŘENÍ A NAŘÍZENÍ

Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE

Další články v rubrice

Zůstaň v kontaktu s univerzitou

T-UNI Univerzitní časopis /
University Magazine

Nepřehlédněte
tipy redakce

IMG_6167_120_ptts.jpg

O post rektora TUL se ucházejí dva kandidáti

Stávající rektor Miroslav Brzezina a Josef Šedlbauer, vedoucí katedry chemie FP TUL, kandidují na rektora Technické univerzity v Liberci. Předseda akademického senátu vyhlásil kandidáty podle harmonogramu voleb dnes odpoledne.

21. 9. 2021 | Univerzita | 562