pátek 10. červenec 2020   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Události > Zemřela Ing. Denisa Zálešáková

Zemřela Ing. Denisa Zálešáková

Fakulta textilní a Katedra netkaných textilií a nanovlákenných materiálů s lítostí oznamují, že zemřela paní Denisa Zálešáková.

 

Paní Ing. Denisa Zálešáková pracovala na Katedře netkaných textilií a nanovlákenných materiálů na pozicích technický pracovník v nevýrobní činnosti a vědeckotechnický pracovník po dobu 12 let.

Paní Denisa pro katedru a fakultu vykonávala značnou šíři činností. Organizovala práci a provoz v laboratořích, pracovala na přístrojích v rámci výzkumných projektů, připravovala laboratorní cvičení pro studenty a studenty také na cvičeních vedla. V laboratořích studentům ochotně pomáhala v rámci bakalářských, diplomových i disertačních prací. Aktivně se účastnila dění na katedře i fakultě zejména přípravou katedrových výletů a sportů. 

V Denise neztrácíme jen vynikající odbornici, ale především kamarádku ochotnou kdykoliv pomoci. 

Obdivovali jsme její optimismus v době jejího dlouhodobého onemocnění a prožívali s ní období naděje i nepříznivých výsledků zdravotních testů. Odešla žena bojovnice, která úspěšně vybojovala mnohé životní bitvy, ale v boji s dlouhou a zákeřnou nemocí podlehla. Odešla žena, jejíž srdce bylo plné lásky, žena, která žila pro svoji milovanou a milující rodinu a pro svoji práci. Na její nezlomnou energii, optimismus a ohromnou vůli budeme vzpomínat stále.


S paní Denisou se můžeme rozloučit v pátek dne 2.srpna 2019 v 11.00 hodin v obřadní síni na místním hřbitově v Jablonci nad Nisou.


Kolegyně a kolegové TUL
28.02. 2020

KORONAVIRUS – OPATŘENÍ A NAŘÍZENÍ

!!! Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE NAJDETE NA WEBU ŠKOLY ZDE !!!

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
Tuni360v15-www
 
 
 
 
 
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
Universitas
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání