pátek 10. červenec 2020   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Události > Tak jako před čtyřmi lety. Na děkana fakulty mechatroniky opět kandidují Zdeněk Plíva a Jan Šembera

Tak jako před čtyřmi lety. Na děkana fakulty mechatroniky opět kandidují Zdeněk Plíva a Jan Šembera

volba děkana 041.jpg
Zdeněk Plíva (vpravo) a Jan Šembera v den voleb děkana FM v roce 2015.

Stávající děkan fakulty Zdeněk Plíva a stávající předseda univerzitního akademického senátu Jan Šembera představí své vize a plány akademické obci ve čtvrtek 28. listopadu 2019.

Profesoru Plívovi končí první volební období v čele Fakulty mechatroniky, informatiky a mezioborových studií TUL k poslednímu prosincovému dni. Fakultu vedl od 1. ledna roku 2016, akademický senát ho zvolil poměrem hlasů 6:3. Ty tři hlasy dali tehdy senátoři docentu Šemberovi.

Letos budou stát fakultní senátoři před stejnou volbou.

Kandidáti předstoupí se svým programem před akademickou obec 28. listopadu od 14.20 hodin v posluchárně A11 (budova A, Hálkova ul., Liberec). Volby se budou konat 6. prosince 2019.

Svého děkana budou letos volit také na fakultě přírodovědně-humanitní a pedagogické, tam je kandidátem pouze Jan Picek, který fakultu v současnosti vede. Své plány a nápady představil akademické obci už minulý čtvrtek – čtěte zde.

-red-

28.02. 2020

KORONAVIRUS – OPATŘENÍ A NAŘÍZENÍ

!!! Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE NAJDETE NA WEBU ŠKOLY ZDE !!!

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
Tuni360v15-www
 
 
 
 
 
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
Universitas
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání