čtvrtek 12. prosinec 2019   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Události > Tak jako před čtyřmi lety. Na děkana fakulty mechatroniky opět kandidují Zdeněk Plíva a Jan Šembera

volba děkana 041.jpg
Zdeněk Plíva (vpravo) a Jan Šembera v den voleb děkana FM v roce 2015.

Stávající děkan fakulty Zdeněk Plíva a stávající předseda univerzitního akademického senátu Jan Šembera představí své vize a plány akademické obci ve čtvrtek 28. listopadu 2019.

Profesoru Plívovi končí první volební období v čele Fakulty mechatroniky, informatiky a mezioborových studií TUL k poslednímu prosincovému dni. Fakultu vedl od 1. ledna roku 2016, akademický senát ho zvolil poměrem hlasů 6:3. Ty tři hlasy dali tehdy senátoři docentu Šemberovi.

Letos budou stát fakultní senátoři před stejnou volbou.

Kandidáti předstoupí se svým programem před akademickou obec 28. listopadu od 14.20 hodin v posluchárně A11 (budova A, Hálkova ul., Liberec). Volby se budou konat 6. prosince 2019.

Svého děkana budou letos volit také na fakultě přírodovědně-humanitní a pedagogické, tam je kandidátem pouze Jan Picek, který fakultu v současnosti vede. Své plány a nápady představil akademické obci už minulý čtvrtek – čtěte zde.

-red-