čtvrtek 12. prosinec 2019   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Události > Veletrh T-Fórum – stáže, praxe, práce od více jak 50 firem na jednom místě

Veletrh T-Fórum – stáže, praxe, práce od více jak 50 firem na jednom místě

T-Fórum 2018 na naší univerzitě (3).JPG
T-Fórum. V menze se vyklidí stoly a studentům své menu servírují firmy

Již 24. ročník veletrhu T-Fórum se bude konat ve středu 4. prosince v menze na Husově ulici. Přijďte se potkat s více jak 50 firmami, porozhlédnout se po své budoucí kariéře a k tomu nebo potom ochutnat cukroví a svařené víno a zasoutěžit si o skvělé ceny.

Pracovní nabídky, stáže, brigády, závěrečné práce, to vše můžete se zástupci firem probrat od 9:30 do 15:00 hodin.

Škoda Auto, Siemens, Benteler, Preciosa, T-Mobile Czech, VÚTS, ZF Group, vale, Unicorn, AGC Automotive Czech, Continental, Kamax nebo Komerční banka, zástupci těchto a dalších společností budou připraveni na vaše dotazy.

Sleduj facebookovou událost.

T-Fórum organizuje liberecká pobočka organizace IAESTE.

-red-