Největší mítink firem a studentů v kraji – veletrh T-Fórum

Více jak 50 firem se ucházelo o přízeň našich studentek a studentů napříč obory. Personalisté a zástupci firem nabízeli práci, praxi, stáž a prezentovali, čím se u nich ve firmách zabývají. Zájem podniků, ale i studentů byl enormní. V prostoru menzy a kantýny na Husově ulici to včera vřelo jako v úlu.

T-Fórum má za 24 let existence na čem stavět, organizátoři z liberecké pobočky IAESTE musí zájemce z řad firem spíše odmítat než je lákat. Takovou pověst má veletrh pracovních příležitostí, který se konal včera na Technické univerzitě v Liberci.

Asi v polovině konání T-Fóra vyhlásil tým Student Business Clubu vítěze pátého ročníku soutěže o nejlepší start-up TUL. O tom vám přineseme zprávu v dalším článku a chystáme i rozhovory s autory vítězných projektů. Pomyslný kruh se tím uzavírá – je možné, že technologický start-up ze studentské dílny bude za pár let na veletrhu T-Fórum sám "lovit" nové kolegy.

-pir-

KORONAVIRUS – OPATŘENÍ A NAŘÍZENÍ

Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE

Další články v rubrice

2 Hrubosova Expo Dubai- obraz-4.jpg

TUL je součástí prestižní výstavy WORLD EXPO v Dubaji

Kompozici ze speciálních textilií, které svítí nebo dokáží ničit bakterie a viry, představuje na světové výstavě Expo 2020 v Dubaji Technická univerzita v Liberci. Umělecky pojatý exponát z Liberce zároveň ukazuje možnosti využití chytrých...

12. 1. 2022 | Události | 341

Zůstaň v kontaktu s univerzitou

T-UNI Univerzitní časopis /
University Magazine

Nepřehlédněte
tipy redakce

correct-2.jpg

Jedinečný displej absolventa TUL boduje ve světě. »Vidí« lépe

Firma CREAL absolventa TUL Tomáše Sluky je čtvrtým nejlepším startupem Švýcarska. Úspěch má díky vývoji jedinečného displeje pro zařízení s rozšířenou realitou, v němž může oko zaostřovat jako v reálném světě. Nový displej dává rozšířené realitě...

4. 1. 2022 | Lidé | 645