čtvrtek 21. leden 2021   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Události > Děkan Plíva obhájil post děkana fakulty mechatroniky

Děkan Plíva obhájil post děkana fakulty mechatroniky

Zdeněk Plíva obhájil post děkana FM.jpg
Zdeněk Plíva získal sedm hlasů od osmi hlasujících senátorů.

Akademičtí senátoři fakulty mechatroniky, informatiky a mezioborových studií dnes volili svého kandidáta na děkana. Zvítězil Zdeněk Plíva.

Stávající děkan získal sedm hlasů od přítomných osmi senátorů, jeden hlas byl neplatný. Protikandidát Jan Šembera zůstal bez hlasu.

„Velice vám děkuji za důvěru, vážím si jí. Doufám, že vás nezklamu. Pusťtme se opět do práce, těším se na to,“ řekl Zdeněk Plíva senátorům po ohlášení volebního výsledku.

Předseda fakultního senátu Otto Severýn bude o volbě informovat rektora Miroslava Brzezinu, v jehož rukou leží konečné rozhodnutí. Pokud ho rektor jmenuje, povede profesor Plíva fakultu další čtyři roky počínaje 1. lednem roku 2020.

U „osvědčeného“ děkana zůstávají také na fakultě přírodovědně-humanitní a pedagogické, kde senátoři před třemi týdny zvolili profesora Jana Picka. Ten byl jediným kandidátem a fakultu povede také do konce roku 2023.

-pir-

24.09. 2020

KORONAVIRUS – OPATŘENÍ A NAŘÍZENÍ

!!! Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE NAJDETE NA WEBU ŠKOLY ZDE !!!

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
Tuni360v15-www
 
 
 
 
 
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
Universitas
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání