pátek 10. červenec 2020   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Události > Poslechněte si rektora v Českém rozhlase Liberec

Poslechněte si rektora v Českém rozhlase Liberec

IMG_7876 - kopie.JPG

V pátek 24. ledna bude rektor Miroslav Brzezina v pořadu Dopoledne pod Ještědem odpovídat na otázky Ivety Kalátové.

Tématem budou novinky na univerzitě a plány a chystané akce pro tento rok. Zvídavá moderátorka Iveta Kalátová ovšem možná "zabrousí" i do jiných témat.

Nalaďte si stanici ČRo Liberec v pátek 24. ledna v 10.00 hodin. Dopolední živý rozhovor má stopáž kolem půl hodiny a bude poté dostupný i v audioarchivu stanice.

Web Českého rozhlasu Liberec s možností poslechu online.

-pir-

28.02. 2020

!!! Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE NAJDETE NA WEBU ŠKOLY ZDE !!!