středa 12. srpen 2020   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Události > Tento týden začínají na TUL dvě výstavy

Tento týden začínají na TUL dvě výstavy

Dvě výstavy pořádá tento týden naše univerzita. V úterý 24. dubna v 17 hodin v Galerii „N“ v Jablonci nad Nisou zahajuje katedra designu FT TUL výstavu šperků s mezinárodní účastí nazvanou „Sexy“. Následující den, ve středu 25. dubna pak pořádá Fakulta umění a architektury TUL v Galerii Die Aktualität des Schönen… v Liberci v 18 hodin vernisáž výstavy „Jasný tvar“ výtvarníků Jana Proška a Jana Krtičky.

V polské Legnicy se každoročně koná mezinárodní výstava šperků Stříbro, polsky Srebro, která má vždy své téma – loni byla věnována tématu „sexy“. Soutěžní část výstavy je vždy  putovní a nyní na konci dubna dorazila i do Galerie „N“,“ uvedla za organizátory výstavy Ludmila Šikolová, z katedry designu FT TUL. Výstava „Sexy“ bude otevřena do 1. června.Pozvánku najdete i na facebookovém profilu TUL: http://www.facebook.com/TUL.cz

Libereckou výstavu Jasný tvar, kterou pořádá v Galerii Die Aktualität des Schönen… pořádá FA TUL, přiblížil její kurátor Jan Stolín: „Jan Prošek a Jan Krtička pracují se světlem a zvukem. Světelnou instalaci uvnitř doplní komentář výstavy, který se pomocí reproduktorů zabudovaných ve vnějších stěnách galerijní plochy bude šířit ven do prostor obchodního centra.“ Výstava Jasný tvar bude k vidění bude do 11. května. Pozvánku a další informace čtěte na: www.dads.cz
¨
Galerii „N“ najdete v Jehlářské ulici v Jablonci nad Nisou, otevřeno má od úterý do pátku od 13.00 do 17.00 hodin. Galerie Die Aktualität des Schönen sídlí v prvním patře liberecké nákupní galerie Plaza. Její otevírací doba je pondělí až pátek 14.00–18.30, v sobotu 10.00–14.00 hodin.

Radek Pirkl. koč

28.02. 2020

KORONAVIRUS – OPATŘENÍ A NAŘÍZENÍ

!!! Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE NAJDETE NA WEBU ŠKOLY ZDE !!!

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
Tuni360v15-www
 
 
 
 
 
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
Universitas
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání