V plném proudu je veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus Praha 2026 a Technická univerzita v Liberci na něm nechybí. Navštívit náš stánek a popovídat si s námi můžete až do čtvrtečních 15 hodin. Zatím přinášíme malou ochutnávku toho, jak to u stánku TULvypadá.
U nás se nechodí jen kolem letáků. Rádi si s vámi popovídáme o našich studijním programech, možnostech výjezdů do zahraničí, spolkovém i studentském životě, odpovíme na všechny zvídavé otázky a postaráme se i o vaše pohodlí a spokojenost. Dostanete naše časopisy T-UNI s inspirativním čtením, univerzitní dárečky, uvaříme vám kávu a zaženete žízeň speciální univerzitní vodou.
Dobrou náladu a příjemnou atmosféru u našeho stánku návštěvníci často zmiňují a oceňují. A zažít ji můžete i během studia, kde rozhodně nebudete mít pocit, že jste pouhým číslem. Kromě skvělých pedagogů a moderního technického vybavení nabízíme i něco, co jiné univerzity nemají. Krásné horské prostředí na dosah a bohaté možnosti sportovního vyžití – hory máme doslova za kampusem. Ať už vás láká běh, kolo, lyže nebo jen procházky v přírodě.
Pokud se s námi nestihnete potkat na Gaudeamu, rádi vás přivítáme přímo u nás v Liberci. Nezapomeňze si poznamenat dny otevřených dveří našich fakult:
Fakulta strojní TUL – 27. ledna 2026
Fakulta textilní TUL – 24. ledna 2026
Fakulta přírodovědně-humanitní a pedagogická TUL – 28. ledna 2026
Ekonomická fakulta TUL – 30. ledna 2026
Fakulta umění a architektury TUL – 30. ledna 2026
Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií TUL – 26. ledna 2026
Fakulta zdravotnických studií TUL – 13. března 2026
Adam Pluhař
Další články v rubrice
ECOpole 2025 na TUL: o propojení zdrojů pro budoucnost planety
Technická univerzita v Liberci a její výzkumný ústav CXI TUL hostily od 22. do 24. října 2025 mezinárodní konferenci ECOpole, jednu z nejdéle pořádaných environmentálních akcí ve střední Evropě. Letos se konal už 34. ročník a vůbec poprvé mimo...
Budova rektorátu znovu voní kávou: k posezení zve UNI Cafe IC
Po několikaměsíční pauze se do prvního patra budovy rektorátu vrátila vůně kávy, panini nebo domácích dortů. UNI Cafe IC vede kavárník se zkušenostmi z provozování kaváren u Botanické zahrady a na Ekonomické fakultě TUL a těší se na vás.
Zástupci TUL se připojili k oslavám 17. listopadu
Zástupci Technické univerzity v Liberci se v pondělí 17. listopadu připojili k uctění památky osudových událostí z let 1939 a 1989 a připomněli si Den boje za svobodu a demokracii a Mezinárodní den studentstva.