pátek 10. červenec 2020   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Události > Běh kolem přehrady vynesl 50 tisíc

Běh kolem přehrady vynesl 50 tisíc

Běžím, co můžu – pomůžu_2017 (8).jpg

V sobotu 3. června běželo kolem harcovské přehrady na 120 běžců. V charitativním běhu pořádaném naším Erasmus klubem přispěli startovným malému Matějovi na rehabilitaci.

Čtvrtý ročník charitativního běhu Běžím, co můžu – pomůžu byl opět o něco úspěšnější než ročník předchozí. Klub ESN (Erasmus Student Network) při Technické univerzitě v Liberci zavedl spolu s Výborem dobré vůle – Nadací Olgy Havlové v krajském městě tradici, která má již zvuk.

„Na startovném se letos vybralo asi 35 tisíc korun a do online sbírky lidé poslali zatím kolem 15 tisíc korun. Matějovi jsme zatím peníze nepředávali, protože online sbírka stále pokračuje a lidé tak mají ještě možnost mu přispět,“ říká Jan Balogh, prezident klubu ESN Liberec.

Odkaz do sbírky online je zde.

Výtěžek letošního charitativního běhu a sbírky připadne manželům Ščibranovým z Libereckého kraje jako příspěvek na neurorehabilitaci jejich pětiletého syna Matěje, který se potýká s následky dětské obrny.

Více fotografií ze sobotního běhu zde.

Radek Pirkl

28.02. 2020

KORONAVIRUS – OPATŘENÍ A NAŘÍZENÍ

!!! Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE NAJDETE NA WEBU ŠKOLY ZDE !!!

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
Tuni360v15-www
 
 
 
 
 
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
Universitas
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání