pátek 10. červenec 2020   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Události > O ženách ve vědě i o nukleární magnetické rezonanci s Cathy Clewett

O ženách ve vědě i o nukleární magnetické rezonanci s Cathy Clewett

cclewett_72.jpg
Žena ve vědě. Cathy Clewett

Dr. Cathy Clewett z West Texas A&M University v USA bude v pondělí 26. března hovořit o ženách ve vědě a v úterý 27. března o využití spektroskopie nukleární magnetické rezonance v zemědělství.

Cathy Clewett pracuje v současnosti jako stipendistka Fulbrightova programu na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy. Dlouhodobě se zabývá využitím spektroskopie nukleární magnetické rezonance (NMR) pro charakterizaci nejrůznějších materiálů.

Ve své přednášce v úterý 27. března, která se koná od 9.00 hodin v zasedací místnosti v suterénu budovy IC, se zaměří na využití NMR při zavlažování v zemědělství.

Den předtím zve Cathy Clewett nejen všechny ženy na diskuzi o ženách ve vědě. Přijďte porovnat zkušenosti své se zkušenostmi z amerických vědeckých pracovišť. Diskuzní blok se koná v pondělí 26. března od 13.00 do 15.00 hodin v konferenčním sále budovy CxI (4. patro).

Na přednášku i diskuzi zve katedra netkaných textilií a nanovlákenných materiálů FT TUL.

-red-

28.02. 2020

KORONAVIRUS – OPATŘENÍ A NAŘÍZENÍ

!!! Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE NAJDETE NA WEBU ŠKOLY ZDE !!!

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
Tuni360v15-www
 
 
 
 
 
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
Universitas
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání