Do 9. května se můžeš přihlásit do SVOČky

Sekce Ekonomika. Dominika HATZELOVÁ.jpg
Se svou prací před komisi. Perfektní příprava na obhajoby

Soutěžní sekce jsou Textil, Strojírenství, Mechatronika a Ekonomika, nejlepší studenti získají až 10.000 korun.

10. ročník soutěžního klání Studentská vědecká a odborná činnost (SVOČ) se bude konat 24. května v učebnách budovy G. Soutěžním úkolem je v patnácti minutách představit svůj výzkumný záměr nebo práci a obstát v odborné rozpravě s komisí.

Hlásit se mohou všichni studenti se svými bakalářskými, diplomovými, dizertačními nebo třeba seminárními pracemi.

Nejlepší získá 10.000 korun, na druhou/druhého čeká 5.000 korun a 3.000 korun připadne třetímu místu.

Informace k soutěži a přihláškám najdeš zde.

Soutěž vyhlašují společně fakulta strojní, fakulta textilní, fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií a ekonomická fakulta.

-red-