středa 12. srpen 2020   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Události > 60 firem přijede za studenty

60 firem přijede za studenty

T-Fórum 2017 (1).JPG
S firmami tváří v tvář

Studenti a absolventi všech našich fakult mohou najít na T-Fórum stáž, praxi, zadání diplomové práce nebo i práci. Veletrh pracovních příležitostí T-Fórum 2018 se koná ve středu 5. prosince od 9.30 do 15.00 hodin v prostoru před menzou na Husově ulici.

„Letos nebudou prezentace firem jako v předchozích ročnících, studenti nebudou muset tříštit svou pozornost mezi část prezentací a jednotlivé stánky. Co budou chtít vědět, dozví se přímo u firmy nebo společnosti na jejím stanovišti na veletrhu,“ říká za organizátory Josef Břoušek z katedry vozidel a motorů a zároveň člen organizace IAESTE Liberec, která je pořadatelem největšího libereckého veletrhu pracovních příležitostí.

Za studenty letos přijede na 60 firem, mezi nimi ty největší jako Škoda Auto, ČEZ, Benteler, Magna Exterirors nebo Preciosa.

Novinkou především pro studenty fakulty zdravotnických studií je účast Fakultní nemocnice v Motole.

Součástí letošního ročníku bude opět slavnostní vyhlášení vítězů soutěže O nejlepší strat-up TUL u stanoviště univerzitního Student Business Clubu a také soutěž o Apple iPad a další věcné ceny.

-red-

28.02. 2020

KORONAVIRUS – OPATŘENÍ A NAŘÍZENÍ

!!! Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE NAJDETE NA WEBU ŠKOLY ZDE !!!

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
Tuni360v15-www
 
 
 
 
 
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
Universitas
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání