pátek 10. červenec 2020   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Události > Příběh jak z Popelky. Když jsou ty Vánoce

Příběh jak z Popelky. Když jsou ty Vánoce

11544984745_20e00aa050_z.jpg
Odhal svou tvář a náušnice zář. Foto: Aschenbrödel by Nina, flickr.com

Tu pohádku znáte. V libereckém podání v ní nehraje klíčovou roli střevíček, ale ztracená náušnice. A Popelka se o ni bude muset na rektorátu přihlásit sama.

Onoho kouzelného večera, těsně před dvanáctou hodinou, na bále, tedy vlastně na představení Hrdý Budžes, ztratila tajemná princezna náušnici. Král kampusu hledá tu záhadnou ženu, aby jí předal onen přenádherný šperk, nad kterým se leckomu zatají dech. Kampus ani výhodný sňatek však král nenabízí, neboť svou tajemnici už má. Budiž tedy princezně útěchou alespoň radost ze znovu nabyté náušnice.

Opakujeme (v řeči strohé, akademické): V pátek 23. listopadu 2018 se po představení Hrdý Budžes v jabloneckém divadle našla náušnice. Majitelka (není vyloučen majitel) se o ni může přihlásit v redakci mailem nebo telefonem: tuni@tul.cz // 734 518 418.

Pohádkový advent vinšujeme.

-red-

28.02. 2020

KORONAVIRUS – OPATŘENÍ A NAŘÍZENÍ

!!! Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE NAJDETE NA WEBU ŠKOLY ZDE !!!

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
Tuni360v15-www
 
 
 
 
 
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
Universitas
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání