sobota 19. září 2020   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Univerzita > Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií > SVOČ prodlužuje termín PŘIHLÁŠEK do pátku 3. května

SVOČ prodlužuje termín PŘIHLÁŠEK do pátku 3. května

SVOČ 2018 (5).jpg

I letos se soutěží v sekcích Textil, Strojírenství, Mechatronika a Ekonomika. Nejlepší prezentující si odnesou 10.000 korun.

Šance na úspěch je velká, organizátorům se ve srovnání s minulými ročníky sešlo zatím málo přihlášek, tak se PŘIHLASTEdo tohoto pátku do 12.00 hodin.

Studentská vědecká a odborná činnost (SVOČ) je otevřena všem studentským pracem v těchto oblastech. Odborná porota hodnotí přínos práce, způsob, jakým jste ji odprezentovali ve vymezeném časovém limitu, a také to, jak ustojíte dotazy v odborné rozpravě.

SVOČku pořádají Fakulta textilní, Fakulta strojní, Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií a Ekonomická fakulta Technické univerzity v Liberci.

Soutěží se 14. května 2019 v učebnách a posluchárnách budovy G.

-red-

28.02. 2020

KORONAVIRUS – OPATŘENÍ A NAŘÍZENÍ

!!! Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE NAJDETE NA WEBU ŠKOLY ZDE !!!

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
Tuni360v15-www
 
 
 
 
 
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
Universitas
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání