sobota 19. září 2020   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Univerzita > Fakulta textilní > Bakalaureáty budou v »enku« ještě týden

Bakalaureáty budou v »enku« ještě týden

Bakalaureáty květen 2019. Foto KDE FT TUL (13).jpg
Za pár minut začínáme. Bakalaureáty 2019

Výstavu absolventských prací studentů katedry designu fakulty textilní můžete v jablonecké Galerii N vidět do středy 22. května.

Vystavují se oděvy, gobelíny, šperky a sklo, jsou to práce skoro tří desítek studentů závěrečného ročníku textilního a oděvního ateliéru a sklářského a šperkařského ateliéru. Vernisáž tradiční výstavy i s módní přehlídkou se konala v úterý 7. května, výstavu můžete navštívit do středy 22. května.

„Je to okamžik ,sklizněʻ, kdy se završuje úsilí studentů i pedagogů katedry designu Fakulty textilní TUL. Právě energie, vnitřní motivace a výsledky pedagogů se již přes 25 let zhodnocují v práci se studenty a čerstvě také umožnily celé fakultě získat akreditace všech studijních oborů na dalších 10 let!“ řekla při zahájení výstavy děkanka fakulty textilní Jana Drašarová a dodává:

„Pro mě osobně je sdílení tohoto okamžiku velkou odměnou i motivací do dalšího období. Přeju studentům úspěch u státnic a pedagogům děkuji za jejich tvůrčí aktivity.“

Fakultní Galerie N sídlí v Jablonci nad Nisou v Jehlářské ulici, hned vedle divadla. Otevřeno má od úterý do pátku, vždy od 13.00 do 17.00 hodin a vstup je zdarma.

-red-
Foto: Anna Kopková

28.02. 2020

KORONAVIRUS – OPATŘENÍ A NAŘÍZENÍ

!!! Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE NAJDETE NA WEBU ŠKOLY ZDE !!!

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
Tuni360v15-www
 
 
 
 
 
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
Universitas
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání