neděle 28. únor 2021   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Univerzita > Fakulta textilní > V žebříčku Forbes 30 pod 30 je naše absolventka

V žebříčku Forbes 30 pod 30 je naše absolventka

Boudová Kamila (1).JPG
Kamila Boudová

Kamila Boudová, absolventka naší fakulty textilní, se dlouhodobě angažuje v oblasti trvale udržitelné módy. Časopis Forbes ji zařadil do letošního žebříčku 30 talentovaných Čechů pod 30 let, kteří dokáží měnit svět kolem sebe.

Kamila Boudová (28) absolvovala bakalářské studium Textilního a Oděvního designu na naší fakultě textilní, pak šla studovat ještě do Šanghaje a Paříže, kde dnes přednáší o trvale udržitelné módě. Do Česka přivedla kampaň Fashion Revolution, která chce ve světě módy nastolit otázku, zda je v pořádku, když jsou lidé v Bangladéši nebo Pákistánu vykořisťováni a někdy i umírají proto, abychom si třeba tady v Evropě koupili extra levné, nebo naopak předražené značkové tričko.

Rozhovor s Kamilou Boudovou S tričkem si ráno oblékáme postoj ke světu si můžete přečíst v univerzitním časopise T-UNI 360, odkaz zde. Čtěte na str. 16.

V žebříčku 30 pod 30 časopisu Forbes jsme měli své zástupce i loni. Byli to Michal Dvořák a Tomáš Hodboď, absolventi Ekonomické fakulty Technické univerzity v Liberci. Psali jsme o tom zde.

-pir-

Možná Vás bude zajímat
Forbes 30 pod 30. Ročník 2017
24.09. 2020

KORONAVIRUS – OPATŘENÍ A NAŘÍZENÍ

!!! Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE NAJDETE NA WEBU ŠKOLY ZDE !!!

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
Tuni360v15-www
 
 
 
 
 
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
Universitas
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání