středa 08. červenec 2020   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Univerzita > Letní univerzita v JE Temelín a návštěva rektora

Letní univerzita v JE Temelín a návštěva rektora

Rektor TUL na exkursi v JE Temelín v rámci Letní univerzity.jpg

Studenti 2. až 4. ročníku technických fakult se v druhé polovině července sešli na už tradiční Letní univerzitě v Jaderné elektrárně Temelín.


Bezmála čtyřicet studentů mělo možnost nahlédnout do různých koutů elektrárny a zúčastnit se pestrých přednáškových cyklů, zaměřených například na jadernou bezpečnost nebo progresivní trendy v energetice. Jedním z vážených přednášejících byla i Dana Drábová.


Jaderná fyzička Dana Drábová u na naší univerzitě přednášela minulý akademický rok a v tom příštím se na ni můžete těšit zase, konkrétně v dubnu 2020.


V závěrečný den je Letní univerzity je zvykem zvát hlavní představitele technických univerzit. Letošní exkurse po JE Temelín se zúčastnil náš rektor: „Byl bych moc rád, aby takové příležitosti využili i naši studenti z TUL, protože je to zkušenost k nezaplacení,“ vybízí k účasti na Letní univerzitě 2020 doc. Miroslav Brzezina.

28.02. 2020

KORONAVIRUS – OPATŘENÍ A NAŘÍZENÍ

!!! Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE NAJDETE NA WEBU ŠKOLY ZDE !!!

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
Tuni360v15-www
 
 
 
 
 
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
Universitas
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání