pátek 10. červenec 2020   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Univerzita > Rektor udělí dva čestné doktoráty a předá pamětní medaile univerzity

Rektor udělí dva čestné doktoráty a předá pamětní medaile univerzity

pozvánka VR TUL 4.11.jpg
Pamětní medaile TUL. Foto: JaVaHa

Miroslav Masák a Michael Schmidt-Salomon budou od listopadu čestnými doktory Technické univerzity v Liberci. Tituly jim udělí na slavnostním zasedání Vědecké rady TUL rektor Miroslav Brzezina.

Slavnostní zasedání Vědecké rady svolává rektor u příležitosti připomenutí 30 let od sametové revoluce na pondělí 4. listopadu od 14.00 hodin do auly.

Kromě Zlaté, Stříbrné a šesti Bronzových pamětních medailí TUL udělí rektor také dva tituly doctor honoris causa, a to architektovi, spoluzakladateli Sdružení inženýrů a architektů v Liberci (SIAL) a bojovníkovi za svobodu a demokracii prof. Ing. arch. Miroslavu Masákovi a filozofovi, spisovateli, předsedovi Nadace Giordana Bruna a významnému obhájci svobody vědeckého bádání Dr. phil. Michaelu Schmidt-Salomonovi.

-red-

28.02. 2020

KORONAVIRUS – OPATŘENÍ A NAŘÍZENÍ

!!! Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE NAJDETE NA WEBU ŠKOLY ZDE !!!

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
Tuni360v15-www
 
 
 
 
 
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
Universitas
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání