Menza přechází na prázdninový režim

Zrušení přímé výuky se citelně dotklo také společného stravování. Menza TUL včera zrušila 1000 objednávek nevyzvednutých jídel, dnes zavřela úplně a od zítřka přechází na prázdninový režim.

Stovky studentů, kteří od včerejška hromadně opouštějí univerzitu a vracejí se domů, si nevyzvedly už dříve objednaný oběd ani večeři. Menza TUL na základě opatření rektora včera ve dvou vlnách stornovala 1000 objednávek jídel. Kdo si na včerejšek jídlo objednal a pak si ho nevyzvedl, o peníze nepřišel, na kartu se mu částka přičetla.

Dnes má menza zavřeno a zrušila plošně všechny objednávky, od zítřka (čtvrtka) budou všechny tři provozovny opět otevřeny. Nabídka jídel bude užší tak, jak odpovídá prázdninovému režimu, když tu studenti nejsou. Všechny objednávky jídel dopředu se tím zrušily a je potřeba si na zítřek a další dny obědy objednat znovu podle nového menu.

Pozor na změnu otevírací doby: výdejny ve Voroněžské a na Harcově jsou otevřeny jen od 11.00 do 12.00 hodin, menza v kampusu na Husově ulici od 11.00 do 13.00 hodin.

-pir-