sobota 19. září 2020   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Univerzita > Studenti, kteří narychlo opustili koleje v době nouzového stavu, dostanou 35% slevu na kolejném

Studenti, kteří narychlo opustili koleje v době nouzového stavu, dostanou 35% slevu na kolejném

Harcovské střechy.jpg
Oblíbený výhled z harcovských střech si velká část studentů dopřeje až za několik týdnů nebo měsíců.

Vedení TUL rozhodlo o udělení slevy těm studentům, kteří po vyhlášení ukončení přímé výuky opustili koleje a odjeli domů. Kdo chce slevu získat od 11. března, kdy stát kontaktní výuku na školách zakázal, musí do konce března poslat emailem dodatek ke smlouvě na adresu us.koleje@tul.cz.

Sleva bude studentům poskytnuta po dobu přerušení přímé výuky nebo do vypršení ubytovací smlouvy, a to pouze těm studentům, kteří uposlechli výzvu rektora, odjeli domů a na kolejích nebydlí.

Pokud si student o slevu na kolejném zažádá vyplněním dodatku k ubytovací smlouvě, nesmí se na pokoj vracet. Vstup do prostoru kolejí by byl hrubým porušením sepsaného dodatku a důvodem pro okamžité vypovězení smlouvy o ubytování. Kolejné by pak takový student platil v plné výši, navíc by se tím automaticky zařadil mezi ty, jejichž každá další žádost o ubytování na kolejích bude zamítnuta.  

Dodatek ke smlouvě o ubytování je zde.

Po vyplnění nechť ho studenti pošlou na adresu us.koleje@tul.cz.

Kdo to stihne do konce března, může získat slevu na kolejném počínaje 11. březnem 2020. Těm, co pošlou dodatek později, bude sleva poskytnuta ode dne doručení emailu s dodatkem k ubytovací smlouvě.

Možnost získat slevu se týká všech studentů, kteří jsou ke dni 27. března vedeni mezi ubytovanými na našich kolejích, a to i zahraničních studentů. Pokud jste tedy v kontaktu se spolužákem, který přijel do Liberce na Erasmus+ a školu kvůli nouzovému stavu urychleně opustil, pošlete mu odkaz na informaci o slevě na kolejném v angličtině – najdete ji spolu s českým textem na webu Kolejí a menz TUL zde.

Zatím liberecká univerzita pracuje s variantou, že přímá výuka bude do konce semestru obnovena.

„Pokud by se tak nestalo do 19. června 2020, budou studenti informováni o termínu vyklizení a předání pokojů,“ informuje Iva Šídová z vedení Kolejí a menz TUL.

-pir-

28.02. 2020

KORONAVIRUS – OPATŘENÍ A NAŘÍZENÍ

!!! Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE NAJDETE NA WEBU ŠKOLY ZDE !!!

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
Tuni360v15-www
 
 
 
 
 
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
Universitas
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání