středa 12. srpen 2020   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Univerzita > Budova L je uzavřená, menza v kampusu obnovuje po dezinfekci provoz

Budova L je uzavřená, menza v kampusu obnovuje po dezinfekci provoz

IMG_3654 - kopie.JPG
Otevřeli jsme ji před osmi lety, nyní ji zavíráme. Snad ne nadlouho.

V budově L se pohyboval pracovník, u kterého byla prokázána nemoc COVID-19, ředitel výzkumného ústavu i děkan fakulty strojní zakázali svým zaměstnancům vstup do budovy.

Petr Tůma, ředitel Ústavu pro nanomateriály, pokročilé technologie a inovace TUL (CxI), vydal zákaz vstupu svých zaměstnanců do veškerých budov TUL, a to do 19. dubna. Všichni zaměstnanci mají přejít na práci z domu. V omezeném režimu by měla dle jeho nařízení fungovat pouze recepce budovy L. Zahlédnout v ní v následujících dnech můžeme ještě pracovníky technického úseku.

Děkan Fakulty strojní TUL, která má v budově část svých pracovišť, zakázal svým zaměstnancům vstup do této budovy do odvolání a těm, kteří měli své pracoviště v budově L, nařídil práci z domu.

Zákaz vydali v pátek s platností od soboty 4. dubna. Budova L ovšem byla uzavřena už od pátečního dopoledne, kdy v ní probíhala dezinfekce. Vedení univerzity k ní přistoupilo poté, co testy odhalily nemoc COVID-19 u jednoho z vědecko-výzkumných pracovníků, který má v budově pracovnu.

Zavřela i ŠkaTULka, menza jede dál

Od pondělí 6. dubna je zavřená také univerzitní školka ŠkaTULka, kam chodilo v posledních dnech jen minimum dětí. Většinou šlo o děti rodičů zaměstnaných v CxI, kteří mají nyní nařízeno zůstat doma.

Menza na Husově ulici, která v pátek také prošla dezinfekcí, bude od pondělí 6. dubna opět v provozu.

-pir-

28.02. 2020

!!! Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE NAJDETE NA WEBU ŠKOLY ZDE !!!