středa 12. srpen 2020   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Univerzita > Jizerská 50 pro Technickou univerzitu v Liberci a pro první linii

Jizerská 50 pro Technickou univerzitu v Liberci a pro první linii

min.php.jpg
V první linii. Foto: jiz50.cz

Kdo si koupí startovní číslo na virtuální závod Jizerská 50, přispěje Technické univerzitě v Liberci především na produkci ochranných pomůcek pro zdravotníky a další pracovníky v první linii. To je myšlenka kampaně Padesátka pro první linii. Za dva dny se přihlásilo už přes 11.000 lidí, což na startovném činí přes půl milionu korun!

„Při vybírání subjektu, kterému pomoc věnujeme, nás zaujal příběh vzorově rychlé reakce v koordinaci s krajem, kdy Technická univerzita v Liberci začala obratem profesionálně pomáhat," říká Marek Tesař, šéf organizačního týmu ČEZ Jizerské 50, a dodává:

„Rozhodli jsme se podpořit libereckou univerzitu, protože Jizerská 50 je rodinné stříbro České republiky, je to silná komunitní akce s přesahem do celé společnosti a měla by se tak v těžkých dobách zapojit a pomáhat. Navíc patří do Libereckého kraje, proto jsme se rozhodli pomoci právě v něm.“

Startovní číslo na virtuální závod Jizerské 50 si můžete koupit do neděle 12. dubna, kdy kampaň vrcholí odvysíláním záznamu z letošního závodu ČEZ Jizerská 50 na ČT Sport od 8:10 hodin. Startovní číslo je možné si koupit až do konce vysílání záznamu, tedy do 12.00 hodin.

Rektor Technické univerzity v Liberci Miroslav Brzezina se do závodu také přihlásil. „Připojte se, je to skvělá pomoc nám všem,“ říká ke kampani rektor v krátkém videu, ve kterém zdraví všechny příznivce sportu i TUL a děkuje za podporu.

Dosud se přihlásilo přes 11.000 „závodníků“, kteří na startovném zaplatili nebo zaplatí přes 560.000 korun.

Přidejte se k Padesátce pro první linii.  

-pir-

28.02. 2020

KORONAVIRUS – OPATŘENÍ A NAŘÍZENÍ

!!! Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE NAJDETE NA WEBU ŠKOLY ZDE !!!

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
Tuni360v15-www
 
 
 
 
 
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
Universitas
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání