pátek 18. červen 2021   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Univerzita > Soutěž o nejlepší studentské práce bude. Jen bez obhajob

Soutěž o nejlepší studentské práce bude. Jen bez obhajob

Studenti letos nebudou své práce obhajovat před komisí. Zašlou je jen elektronicky.
Studenti letos nebudou své práce obhajovat před komisí. Zašlou je jen elektronicky.

Letošní ročník soutěže ve Studentské vědecké a odborné činnosti (SVOČ) se přizpůsobuje podmínkám epidemie. Studenti budou své práce odevzdávat elektronicky. Odpadne patnáctiminutové představení výzkumného záměru a odborná rozprava s komisí.

Soutěžními sekcemi jsou Textil, Strojírenství, Mechatronika a Ekonomika. Čas pro zaslání práce elektronickou formou mají zájemci do 15. června 2020 (do 12:00 hod.).

Studenti zašlou soutěžní práci na email: registrace.svoc@seznam.cz. Přihlášený student odevzdá svůj příspěvek v rozsahu max. 10 stran A4 v elektronické formě. Více informací k soutěži najdete na tomto odkazu.

Jedním z hlavních cílů soutěže je finanční podpora tvůrčích typů studentů, kteří mají předpoklady pro vědeckou a vývojovou činnost. Soutěž je má motivovat k dalšímu působení v této oblasti.

Může se zúčastnit každý, kdo je v době přihlášení do soutěže studentem bakalářského, magisterského nebo doktorského studia Technické univerzity v Liberci. Hlásit se mohou všichni studenti se svými bakalářskými, diplomovými, dizertačními nebo třeba seminárními pracemi. Nepřipouští se práce, s nimiž už studenti soutěžili v předchozích ročnících SVOČ.

V návaznosti na počet přihlášených organizátoři případně soutěžní práce rozdělí do dílčích sekcí podle studijních programů (bakalářský, navazující magisterský, doktorský). Autoři nejlepších prací v každé sekci získají finanční odměnu formou stipendia (1. místo: 10 000 Kč, 2. místo: 5 000 Kč, 3. místo: 3 000 Kč).

Soutěžní práce následně vyhodnotí komise a stanoví pořadí vítězných prací. K vyhlášení výsledků SVOČ dojde 22. června 2020.

Soutěž vyhlašují společně Fakulty strojní, textilní, mechatroniky, informatiky a mezioborových studií a Ekonomická fakulta Technické univerzity v Liberci.

- ad -

24.09. 2020

KORONAVIRUS – OPATŘENÍ A NAŘÍZENÍ

!!! Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE NAJDETE NA WEBU ŠKOLY ZDE !!!

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
Universitas
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání