sobota 19. září 2020   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Univerzita > Zůstáváte na léto v Česku? Přijeďte do Liberce a ubytujte se na univerzitních kolejích

Zůstáváte na léto v Česku? Přijeďte do Liberce a ubytujte se na univerzitních kolejích

Do Jizerských hor je z nich jen krůček. (Koleje Harcov.) Foto: Milan Drahoňovský
Do Jizerských hor je z nich jen krůček. (Koleje Harcov.) Foto: Milan Drahoňovský

Koleje, které se pyšní hned trojnásobným titulem Kolej roku, budou kvalitním zázemím pro vaše výpravy po Liberci a do Jizerských hor nebo třeba pro absolventská setkání. Navíc jsou cenově velmi dostupné.

Technická univerzita v Liberci nabízí ubytování na kolejích v Harcově pro širokou veřejnost každé léto, letos v souvislosti s koronakrizí připravila zajímavé cenové nabídky.

„Nabídkou cílíme na ty, kteří letos musí nebo raději chtějí trávit léto v České republice, místo v zahraničí. Koleje jsou zrekonstruované a nabízejí standardní vybavení,“ říká prorektor Technické univerzity v Liberci Aleš Kocourek.

K pronájmu jsou dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Vždy dva nebo tři pokoje mají společnou kuchyňku a sociální zázemí. Menší uzavřená skupina, typicky například rodina s dvěma dětmi, si může pronajmout celou buňku se dvěma pokoji a vlastním sociálním zázemím a kuchyňkou.

Kuchyňky jsou vybavené lednicí, elektrickým vařičem, poskytneme také rychlovarnou konvici a drobnější nádobí. Samozřejmostí je wi-fi na všech pokojích.

Dospělý zaplatí za lůžko a noc 295 korun (i s DPH), dítě od čtyř let 250 korun. Lze dohodnout i stravu v univerzitní menze, která se nachází vprostřed areálu kolejí.

„Naše nabídka by mohla oslovit třeba také absolventy liberecké univerzity, kteří by si po letech mohli u nás na kolejích uspořádat sraz, připravili jsme pro ně 15% slevu,“ dodává Aleš Kocourek. A slevu až 30 % nabízí univerzita také pro ubytování skupin nad 20 osob a cestovním kancelářím.

Pokoje si lze rezervovat až do září, odkaz na rezervační systém a další informace i s fotografiemi pokojů najdete na letniubytovani.tul.cz.

Radek Pirkl

28.02. 2020

KORONAVIRUS – OPATŘENÍ A NAŘÍZENÍ

!!! Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE NAJDETE NA WEBU ŠKOLY ZDE !!!

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
Tuni360v15-www
 
 
 
 
 
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
Universitas
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání