pondělí 23. listopad 2020   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Univerzita > Jediným kandidátem na děkana fakulty textilní je Vladimír Bajzík

Jediným kandidátem na děkana fakulty textilní je Vladimír Bajzík

Noví docenti a doktoři 06_2013 (70).jpg
V roce 2013 byl Vladimír Bajzík na TUL jmenován docentem.

Fakultu textilní TUL absolvoval, působil v jejím akademickém senátu, vede na ní katedru, nyní je doc. Ing. Vladimír Bajzík, Ph.D., jediným kandidátem na děkana Fakulty textilní Technické univerzity v Liberci.

Fakultu textilní TUL (tehdy VŠST v Liberci) absolvoval v roce 1985, pokračoval na ní v doktorských studiích, v roce 2013 byl jmenován docentem ve vědním oboru textilní technika a materiálové inženýrství. V letech 2008–2010 byl předsedou Akademického senátu Fakulty textilní TUL a byl po několik období také členem fakultního senátu. Nyní je na svém domácím působišti vedoucím katedry hodnocení textilií. Jeho odborným zaměřením je senzorická analýza, hodnocení omaku a jeho predikce, hodnocení komfortu a řízení a zabezpečování jakosti.

Vladimír Bajzík (*1961) se jako kandidát na děkana představí akademické obci ve čtvrtek 1. října od 12:30 hodin v posluchárně B4.

Akademický senát Fakulty textilní TUL vyhlásil volby na děkana, protože současné děkance Janě Drašarové končí letos 31. října její druhé funkční období. K volbě přistoupí fakultní senátoři v pátek 2. října. V říjnu budou volit svého nového děkana také na naší ekonomické fakultě.

Radek Pirkl

24.09. 2020

KORONAVIRUS – OPATŘENÍ A NAŘÍZENÍ

!!! Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE NAJDETE NA WEBU ŠKOLY ZDE !!!

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
Tuni360v15-www
 
 
 
 
 
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
Universitas
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání