středa 03. březen 2021   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Univerzita > VIDEO: Rektor na startu semestru zdraví studenty

VIDEO: Rektor na startu semestru zdraví studenty

Node
Rektor Technické univerzity v Liberci Miroslav Brzezina.

Nový akademický rok začal kvůli koronavirovým opatřením s omezeními a hlavně netradičně bez přítomnosti obvyklého počtu studentů na univerzitě. Vedení Technické univerzity v Liberci ale na studenty nezapomnělo a rektor Miroslav Brzezina je pozdravil alespoň virtuálně prostřednictvím krátkého videa.

V něm mimo jiné připomněl, že epidemiologická opatření nejsou tak drastická jako v letním semestru, kdy byla škola několik měsíců zavřená. "Neznamená to, že jsme zavřeli školu, učíme se dále," připomněl rektor Miroslav Brzezina ve svém videopozdravu. Studenti naopak mohou v menších skupinkách do laboratoří, ateliérů, knihovny nebo na konzulace. "Vedení univerzity a fakult se vám, studentům, snaží připravit dobré podmínky i v této mimořádné situaci," řekl rektor Miroslav Brzezina. Studenty zároveň vyzval, aby jej se svými případnými dotazy nebo připomínkami neváhali kontaktovat prostřednictvím různých komunikačních kanálů nebo na adrese: rektor@tul.cz. "Může se stát, že na něco zapomeneme, neváhejte se proto na nás obrátit," uvedl rektor.

Všem studentům také popřál mnoho úspěchů při studiu v zimním semestru. Na závěr vyjádřil naději, že mimořádné opatření bude už na konci října patřit minulosti.

- ad -

24.09. 2020

KORONAVIRUS – OPATŘENÍ A NAŘÍZENÍ

!!! Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE NAJDETE NA WEBU ŠKOLY ZDE !!!

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
Tuni360v15-www
 
 
 
 
 
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
Universitas
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání