středa 14. duben 2021   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Univerzita > TUL si můžete prohlédnout i z gauče. Díky videozáznamu ze Dne otevřených dveří

TUL si můžete prohlédnout i z gauče. Díky videozáznamu ze Dne otevřených dveří

IMG_5334-2.jpg
Ve studiu zřízeném v budově G se v přesně vymezených časech střídali zástupci jednotlivých fakult. Snímek zachycuje online Ekonomické fakulty TUL. Foto: Marta Urbanová, TUL

Nestihli jste živé vysílání během virtuálního Dne otevřených dveří TUL? Nevadí. Naše univerzita se vám nyní představí i ze záznamu.

I když jste 21. listopadu nesledovali přímý přenos, můžete si celou školu zevrubně prohlédnout a poznat výhody studia u nás z pohodlí domova. Uvidíte letecké záběry kampusu i všechna klíčová místa univerzity a jednotlivých fakult jako je aula, studentský klub, menza nebo koleje. Můžete si poslechnout také rozhovory, které vedla studentská dvojice se zástupci jednolivých fakult.

A v záznamu nechybí ani odpovědi děkanů či proděkanů na otázky položené moderátorem nebo posluchači během živého vysílání.

Není zapotřebí sledovat celý téměř tříhodinový záznam, stačí si vybrat jen pasáž věnovanou konkrétní fakultě.

A na závěr trocha statistiky. Živý přenos vidělo zhruba 977 unikátních diváků. "Je to téměř dvojnásobek oproti návštěvnosti tradičních dnů otevřených dveří v minulých letech," přiblížila vedoucí Oddělení komunikace a marketingu TUL Marta Urbanová. Průměrná doba sledovanosti byla 34 minut. Většina diváků tedy viděla minimálně jeden fakultní blok o délce 20 minut. V jednu chvíli se připojilo 263 sledujících, což byl během přenosu rekord. Chat přinesl celkem 176 reakcí.

Záznam ze Dne otevřených dveří TUL

Úvodní představení univerzity, prohlídka kampusu a kolejí. Rozhovory s rektorem Miroslavem Brzezinou a
s prorektorem pro vzdělávání a vnitřní legislativu Miroslavem Žižkou.

Představení fakult

Fakulta strojní
Fakulta textilní
Fakulta přírodovědně-humanitní a pedagogická
Ekonomická fakulta
Fakulta umění a architektury
Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií
Fakulta zdravotnických studií

Všechny fakulty připravují ještě na začátku nového roku vlastní Dny otevřených dveří. Termíny upřesní na svých webových nebo facebookových stránkách.

- ad -

24.09. 2020

KORONAVIRUS – OPATŘENÍ A NAŘÍZENÍ

!!! Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE NAJDETE NA WEBU ŠKOLY ZDE !!!

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
Universitas
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání