Aktualizace: Obědy v menze budou ve středu bez polévek, od čtvrtka v normálním režimu

Na základě dnešní změny včerejšího vládního opatření, které upravuje provoz zaměstnaneckého stravování, bude menza TUL vydávat obědy od čtvrtka 4. března v normálním režimu. Novinkou bude sezení u stolu po jednom. Ve středu 3. března se budou vydávat obědy bez polévek.

-pir-

-----

Jídlo, které jste si v menze objednali na dnešek, úterý 2. března, dostanete. Od středy bude menza vydávat pouze do vašich vlastních nádob jídla bez polévky, předem balené porce a v jídelně na Husově ulici a na Harcově také pizzu. Toto opatření vychází z nového usnesení vlády, které dále reguluje provoz stravovacích zařízení.

Podle nového nařízení vlády vydaného v pondělí 1. března večer nelze v provozovnách zaměstnaneckého stravování konzumovat stravu, stravovny ji mohou pouze prodávat nebo vydávat.

Tím se zároveň ruší všechny objednávky jídel s polévkou od středy 3. března, včetně, dále. Je třeba si objednat znovu verzi bez polévky. Ostatní objednávky platí, jen je nedostanete na talíř.

Toto opatření platí do odvolání.

-pir-

Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE