středa 14. duben 2021   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Univerzita > Aktualizace: Obědy v menze budou ve středu bez polévek, od čtvrtka v normálním režimu

Aktualizace: Obědy v menze budou ve středu bez polévek, od čtvrtka v normálním režimu

Na základě dnešní změny včerejšího vládního opatření, které upravuje provoz zaměstnaneckého stravování, bude menza TUL vydávat obědy od čtvrtka 4. března v normálním režimu. Novinkou bude sezení u stolu po jednom. Ve středu 3. března se budou vydávat obědy bez polévek.

-pir-

-----

 

Jídlo, které jste si v menze objednali na dnešek, úterý 2. března, dostanete. Od středy bude menza vydávat pouze do vašich vlastních nádob jídla bez polévky, předem balené porce a v jídelně na Husově ulici a na Harcově také pizzu. Toto opatření vychází z nového usnesení vlády, které dále reguluje provoz stravovacích zařízení.

Podle nového nařízení vlády vydaného v pondělí 1. března večer nelze v provozovnách zaměstnaneckého stravování konzumovat stravu, stravovny ji mohou pouze prodávat nebo vydávat.

Tím se zároveň ruší všechny objednávky jídel s polévkou od středy 3. března, včetně, dále. Je třeba si objednat znovu verzi bez polévky. Ostatní objednávky platí, jen je nedostanete na talíř.

Toto opatření platí do odvolání.

-pir-

24.09. 2020

KORONAVIRUS – OPATŘENÍ A NAŘÍZENÍ

!!! Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE NAJDETE NA WEBU ŠKOLY ZDE !!!

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
Universitas
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání