Používáme cookies. Z důvodu zkvalitňování potřebujeme vědět, o které články mají návštěvníci zájem.

Aktualizace: Obědy v menze budou ve středu bez polévek, od čtvrtka v normálním režimu

Na základě dnešní změny včerejšího vládního opatření, které upravuje provoz zaměstnaneckého stravování, bude menza TUL vydávat obědy od čtvrtka 4. března v normálním režimu. Novinkou bude sezení u stolu po jednom. Ve středu 3. března se budou vydávat obědy bez polévek.

-pir-

-----

 

Jídlo, které jste si v menze objednali na dnešek, úterý 2. března, dostanete. Od středy bude menza vydávat pouze do vašich vlastních nádob jídla bez polévky, předem balené porce a v jídelně na Husově ulici a na Harcově také pizzu. Toto opatření vychází z nového usnesení vlády, které dále reguluje provoz stravovacích zařízení.

Podle nového nařízení vlády vydaného v pondělí 1. března večer nelze v provozovnách zaměstnaneckého stravování konzumovat stravu, stravovny ji mohou pouze prodávat nebo vydávat.

Tím se zároveň ruší všechny objednávky jídel s polévkou od středy 3. března, včetně, dále. Je třeba si objednat znovu verzi bez polévky. Ostatní objednávky platí, jen je nedostanete na talíř.

Toto opatření platí do odvolání.

-pir-

KORONAVIRUS – OPATŘENÍ A NAŘÍZENÍ

Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE

Další články v rubrice

Zůstaň v kontaktu s univerzitou

T-UNI Univerzitní časopis /
University Magazine

Nepřehlédněte
tipy redakce

IMG_6167_120_ptts.jpg

O post rektora TUL se ucházejí dva kandidáti

Stávající rektor Miroslav Brzezina a Josef Šedlbauer, vedoucí katedry chemie FP TUL, kandidují na rektora Technické univerzity v Liberci. Předseda akademického senátu vyhlásil kandidáty podle harmonogramu voleb dnes odpoledne.

21. 9. 2021 | Univerzita | 562