O post rektora TUL se ucházejí dva kandidáti

Stávající rektor Miroslav Brzezina a Josef Šedlbauer, vedoucí katedry chemie FP TUL, kandidují na rektora Technické univerzity v Liberci. Předseda akademického senátu vyhlásil kandidáty podle harmonogramu voleb dnes odpoledne.

„Oba kandidáti se představí 5. října akademické obci, k volbám přistoupí senátoři 12. října. Konkrétní čas a místo prezentace ještě doladíme a oznámíme na webu senátu,“ říká předseda Akademického senátu TUL Jan Berki.

Stručné životopisy a teze volebních programů docenta Brzeziny a profesora Šedlbauera si můžete přečíst na webu Akademického senátu TUL.

Zvolený rektor povede po jmenování prezidentem republiky Technickou univerzitu v Liberci čtyři roky počínaje 1. únorem 2022.

-pir-

Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE