Přijede s námi prezident Pavel oslavit 70 let TUL? A stane se jeho žena Eva členkou naší správní rady?

002.jpg
Sejdeme se na sedmdesátce? Miroslav Brzezina předává prezidentovi republiky dopis s pozvánkou k návštěvě Technické univerzity v Liberci. Foto: Liberecký kraj

Obojí je otevřené a možné. Rektor Miroslav Brzezina návštěvu i členství ve správní radě nabídl Petrovi a Evě Pavlovým při jejich návštěvě Libereckého kraje 26. dubna.

Při návštěvě prezidentského páru v Liberci předal rektor Miroslav Brzezina Petru a Evě Pavlovým srdečné pozvání na univerzitu u příležitosti letošních oslav 70 let od založení TUL. Ty vyvrcholí v září, pozvání pro prezidenta a jeho choť ovšem platí bez ohledu na termín. Paní Evě Pavlové rektor Miroslav Brzezina navíc také nabídl, aby se podílela na chodu a řízení naší univerzity jako členka Správní rady TUL.

Přijede prezidentský pár na podzim na Technickou univerzitu v Liberci a usedne podplukovnice Eva Pavlová po bok hejtmana Libereckého kraje Martina Půty nebo předsedkyně představenstva Preciosa-Lustry Lucie Karlové jako nová členka Správní rady TUL? Nechme se překvapit.

-pir-

Další články v rubrice

Zůstaň v kontaktu s univerzitou

T-UNI Univerzitní časopis /
University Magazine

Nepřehlédněte
tipy redakce

IMG_5907-2.jpg

Významnou pražskou památku už čistí světlo

Oči tisíců turistů se už nemusejí dívat na nevzhledný zelený biofilm vrostlý do zdiva Malostranské mostecké věže Karlova mostu na levém břehu Vltavy. Zdivo prošlo v zasažených místech důkladnou očistou a dál už se bude čistit samo. Díky slunečním...

25. 3. 2024 | Věda a výzkum | 385