Pietní akce na TUL. V sobotu 23. prosince ve 12.00 hodin

Místo v Liberci na TUL pro tichou připomínku obětí tragických událostí na Filozofické fakultě UK. Svíčku připaluje prorektorka TUL Lenka Burgerová a 1. místopředseda Akademickho senátu TUL Ondřej Michal spolu s našimi studentkami a studenty.

Technická univerzita v Liberci připravila pietní místo pro vzpomínky obětí čtvrtečních tragických událostí na FF UK v Praze. Na sobotní poledne zve rektor TUL na společnou vzpomínkovou akci.

Pietní místo zřídilo vedení univerzity v součinnosti s Akademickým senátem TUL a studentkami a studenty naší školy na Univerzitním náměstí v horní části venkovního schodiště budovy G dnes odpoledne.

„Nechť toto místo slouží všem studujícím a zaměstnankyním a zaměstnancům naší školy, ale nejen jim, ať slouží všem, kteří chtějí i v Liberci vzpomenout oběti tragických událostí na pražské filozofické fakultě. Zítra se pak může kdokoliv přidat k našemu pietnímu setkání na tomto místě, a to ve 12.00 hodin,“ říká rektor TUL Miroslav Brzezina.

-red-