S jakým jazykem zahájíte semestr?

Kopie - jkj 088.jpg
Parlez vous français? Sprechen Sie deutsch? Do you speak english?

Kurzy angličtiny, španělštiny, němčiny, francouzštiny a italštiny nabízí od nového semestru Vnitřní jazyková škola naší univerzity všem studentům i zaměstnancům.

Vnitřní jazyková škola při Centru dalšího vzdělávání Technické univerzity v Liberci organizuje výuku cizích jazyků pro dvě skupiny. První je určena jen pro zaměstnance a doktorandy a probíhá trvale a kontinuálně v několika studijních skupinách a úrovních od A1 do C1–C2.

Výuka je v rozsahu jednoho nebo dvou vyučovacích bloků za týden, minimálně 12 bloků za semestr. Rozsah výuky se po dohodě s posluchači může změnit. Přihlášky do kurzů této skupiny posílejte mailem Marii Židů na adresu marie.zidu@tul.cz do 12. února 2016.

Do druhé studijní skupiny se mohou hlásit zaměstnanci i studenti Technické univerzity v Liberci. V nabídce je angličtina, němčina, francouzština, španělština a italština.

V případě zájmu o tento typ výuky se obracejte na Lucii Hromířovou na adrese lucie.hromirova@tul.cz a přihlášky zasílejte do 20. února 2016.

Výše poplatku za kurzy je dána počtem účastníků, pohybuje se zpravidla v rozmezí 1.000 Kč až 1.300 Kč za 12 bloků výuky.

Výuka začne s úvodem letního semestru.

-red-

KORONAVIRUS – OPATŘENÍ A NAŘÍZENÍ

Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE

Další články v rubrice

Zůstaň v kontaktu s univerzitou

T-UNI Univerzitní časopis /
University Magazine

Nepřehlédněte
tipy redakce

correct-2.jpg

Jedinečný displej absolventa TUL boduje ve světě. »Vidí« lépe

Firma CREAL absolventa TUL Tomáše Sluky je čtvrtým nejlepším startupem Švýcarska. Úspěch má díky vývoji jedinečného displeje pro zařízení s rozšířenou realitou, v němž může oko zaostřovat jako v reálném světě. Nový displej dává rozšířené realitě...

4. 1. 2022 | Lidé | 645