středa 08. červenec 2020   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Univerzita > Fakulta bude hledat nového děkana

Fakulta bude hledat nového děkana

_DSC0067 - kopie.JPG
Fakultu měl ve svém druhém funkčním období vést do roku 2020. Zdeněk Fránek

Zdeněk Fránek začátkem letošního října rezignoval na post děkana Fakulty umění a architektury TUL. Akademický senát připravuje vyhlášení volby nového děkana.

Ministerstvo školství z důvodu jeho rezignace přeneslo výkon působnosti děkana na rektora Miroslava Brzezinu, a to do okamžiku jmenování nového děkana.

„Rektor pověřil profesora Jiřího Suchomela zastupováním ve většině agend spojných s chodem fakulty. Akademický senát fakulty v těchto dnech pracuje na vyhlášení voleb na nového děkana,“ řekl redakci T-UNI předseda Akademického senátu Fakulty umění a architektury TUL Jan Hendrych.

Dodal, že toto pověření platné od 17. října, má dvě výjimky. Profesor Suchomel, který fakultu vedl jako její první děkan a nyní je jejím proděkanem, nesmí nakládat s finančními prostředky fakulty ve výši nad 50.000 Kč a není oprávněn rozhodovat nebo jednat za fakultu o pracovněprávních vztazích.

Pověření platí do doby jmenování nového děkana Fakulty umění a architektury TUL.

Radek Pirkl

28.02. 2020

KORONAVIRUS – OPATŘENÍ A NAŘÍZENÍ

!!! Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE NAJDETE NA WEBU ŠKOLY ZDE !!!

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
Tuni360v15-www
 
 
 
 
 
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
Universitas
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání