pátek 10. červenec 2020   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Univerzita > V dětském koutku jsou volná místa

V dětském koutku jsou volná místa

8805_334795189951156_1336057473_n.jpg

Zaměstnanci i studenti mohou využít hlídání svých dětí v univerzitním dětském koutku. Cena je 40 Kč za hodinu a od ledna jsou volná místa.

Letos na jaře to bude deset let od založení dětského koutku, který Technická univerzita v Liberci otevřela jako jedna z prvních vysokých škol v České republice. Univerzita za něj získala v minulých letech titul Vstřícný zaměstnavatel a Firma roku.

Jeho poslání a funkce jsou od začátku stejné: Proškolené studentky naší fakulty přírodovědně-humanitní a pedagogické v koutku připraví program pro vaše děti a pohlídají je.

Provoz Dětského koutku TUL podporuje a dotuje od jeho založení univerzita, rodiče doplácí pouze menší část nákladů na chůvu, a to 40 Kč na hodinu.

„V koutku si můžete nechat pohlídat děti ve věkovém rozmezí od půl roku do tří let, ale není to striktní podmínka a po domluvě jsou možné i výjimky,“ říká garantka koutku Ilona Sovová.

Dětský koutek TUL sídlí v nově zrekonstruovaných prostorách boční přístavby univerzitní budovy P v Komenského ulici v sousedství parku Clam-Gallasů.

Hlídání dětí se rezervuje alespoň dva dny předem přes on-line přihlašovací formulář, který najdete na koutek.tul.cz.

-red-

28.02. 2020

KORONAVIRUS – OPATŘENÍ A NAŘÍZENÍ

!!! Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE NAJDETE NA WEBU ŠKOLY ZDE !!!

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
Tuni360v15-www
 
 
 
 
 
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
Universitas
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání