středa 27. leden 2021   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Univerzita > Nekrolog > Zemřela Vlasta Vozáková. Bylo jí 76 let

Zemřela Vlasta Vozáková. Bylo jí 76 let

Paní Vlasta Vozáková pracovala na Technické univerzitě v Liberci od roku 1963. Do značné míry se podílela na vzniku funkční kanceláře rektora v období transformace Vysoké školy strojní a textilní v Liberci na Technickou univerzitu v Liberci v 90. letech.

Vlasta Vozáková zemřela náhle ve středu 6. února 2019.

Na univerzitě dosahovala vždy mimořádně dobrých pracovních výsledků. Je to v těchto únorových dnech právě 16 let, kdy profesor David Lukáš u příležitosti inaugurace svého nástupce na pozici rektora TUL Vojtěcha Konopy řekl: „Mé vlasy před přílišným zešedivěním ochraňovaly dvě dobré duše naší vysoké školy: paní Vlasta Vozáková a paní Blanka Hanušová ze sekretariátu rektora. Žil jsem vlastně jako v bavlnce. Svojí pečlivou, spolehlivou a bezchybnou prací vytvářely prostředí klidu a jistoty. Nedovedl jsem si bez nich svůj pracovní den ani představit.“

Na TUL pracovala Vlasta Vozáková do roku 2010, v letech 1972–1985 také jako tajemnice fakulty strojní. V kontaktu s univerzitním prostředím byla do svých posledních dnů. V roce 2014 jí tehdejší rektor Zdeněk Kůs udělil Bronzovou pamětní medaili Technické univerzity v Liberci za dlouhodobě dosahované mimořádné pracovní výsledky a celoživotní práci pro univerzitu.

Se zesnulou se můžete přijít naposledy rozloučit v pátek 15. února do velké síně libereckého krematoria. Obřad začíná ve 12.00 hodin.

Čest její památce.

-red-

24.09. 2020

KORONAVIRUS – OPATŘENÍ A NAŘÍZENÍ

!!! Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE NAJDETE NA WEBU ŠKOLY ZDE !!!

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
Tuni360v15-www
 
 
 
 
 
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
Universitas
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání