Ústav pro nanomateriály, pokročilé technologie a inovace

Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE

Projekt jsme tento týden představili médiím. (Prof. Černík s novináři v místech, kde se za pár týdnů začne s realizací technologie Wetland+ ve velkém.)

Staré skládky pesticidů jsou ekologickou zátěží po celé Evropě. Naši vědci vyvinuli technologii na čištění drenážních vod z těchto skládek, kterou budeme realizovat na výsypce lomu Hájek na Karlovarsku

Začátkem srpna začne realizace technologie Wetland+ v areálu výsypky bývalého lomu Hájek u obce Hroznětín a v příštím roce v polském Jaworznu, a to díky projektu LIFEPOPWAT spolufinancovaného z evropského programu LIFE s celkovým rozpočtem 80...

10. 7. 2020 | Věda a výzkum | 1 416

Zůstaň v kontaktu s univerzitou