Ti nejlepší ze SVOČky

Jakub Haluška vyhrál jednu ze sekcí Strojírenství.JPG
Jakub Haluška vyhrál jednu ze sekcí Strojírenství

Více jak tři desítky studentů včera soutěžily o umístění ve Studentské vědecké a odborné činnosti (SVOČ). Ti nejlepší si odnesli 10.000 korun.

Soutěž organizovaly fakulta strojní, fakulta textilní, ekonomická fakulta a fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií. Soutěžní sekce odpovídaly zaměření těchto fakult.

Studenti měli na prezentaci limit patnácti minut, následovala rozprava s odbornou komisí a došlo i na dotazy z publika. Porota hodnotila přínos práce, prezentaci i to, jak student obstál v diskuzi. Nejlepší si odnesli 10.000 korun, druhé a druzí 5.000 korun a třetí v pořadí 3.000 korun.

Výsledky jsou zde:

TEXTIL-1

KORONAVIRUS – OPATŘENÍ A NAŘÍZENÍ

Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE

Další články v rubrice

_PE11405.JPG

V hodnocení výzkumu jdeme nahoru

Přibylo kvalitních výsledků a vyplatilo se věnovat pozornost jejich popisu a zdůvodnění. V posledním hodnocení Rady pro výzkum, vývoj a inovace (RVVI) se nám podařilo v průměrném hodnocení v modulu 1 dosáhnout úrovně excelentních výzkumných...

17. 1. 2022 | Věda a výzkum | 304

Zůstaň v kontaktu s univerzitou

T-UNI Univerzitní časopis /
University Magazine

Nepřehlédněte
tipy redakce

correct-2.jpg

Jedinečný displej absolventa TUL boduje ve světě. »Vidí« lépe

Firma CREAL absolventa TUL Tomáše Sluky je čtvrtým nejlepším startupem Švýcarska. Úspěch má díky vývoji jedinečného displeje pro zařízení s rozšířenou realitou, v němž může oko zaostřovat jako v reálném světě. Nový displej dává rozšířené realitě...

4. 1. 2022 | Lidé | 645