středa 08. červenec 2020   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Věda a výzkum > Přihlaste svůj výzkum související s pandemií COVID-19 do projektu GAMA

Přihlaste svůj výzkum související s pandemií COVID-19 do projektu GAMA

Vážení kolegové, vzhledem k současné situaci jsme se rozhodli vypsat mimořádnou výzvu k podání žádostí o podporu dílčích projektů souvisejících s pandemií COVID-19, které budou čerpat podporu z projektu TA ČR GAMA – PROSYKO 2.

Hlavním cílem projektu TA ČR GAMA je ověření a zefektivnění systému komercializace výsledků aplikovaného výzkumu na TU v Liberci. V jeho rámci jsou vybírány a finančně podpořeny dílčí výzkumné projekty s vysokým komerčním potenciálem.

Více informací naleznete zde.

Pokud na Vašem oddělení/katedře existuje výzkumný záměr aplikačního charakteru, který splňuje požadavky projektu, souvisí s pandemií COVID-19 a máte zájem se do něho zapojit, přihlaste dílčí projekt podle pokynů do 3. dubna 2020.

Žádosti shromažďují koordinátoři na jednotlivých fakultách a ústavech, jejich seznam je na webových stránkách viz odkaz výše.

Tým PROSYKO 2

28.02. 2020

KORONAVIRUS – OPATŘENÍ A NAŘÍZENÍ

!!! Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE NAJDETE NA WEBU ŠKOLY ZDE !!!

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
Tuni360v15-www
 
 
 
 
 
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
Universitas
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání