Cyklus 5400 vteřin inspirace: Umělá inteligence mezi námi 2

22
středa
11 | 2023

Vstupte do fascinujícího světa umělé inteligence, který se stává nepostradatelnou součástí našeho života. V druhé přednášce o umělé inteligenci v rámci cyklu 5400 vteřin inspirace se podíváme na některé z nejnovějších technologií umělé inteligence, které se týkají rozpoznávání a generování obrazu či videí. Společně si ukážeme také další zajímavé nástroje, které se objevily v posledním půl roce. Prozkoumáme, jak umělá inteligence ovlivňuje náš každodenní život, odhalíme její potenciální výhody, ale také se postavíme výzvám, které s sebou nese. Připravte se na interaktivní zážitek a živou diskusi o úloze umělé inteligence.

KDY: středa 22. listopadu 2023 v 16:30

KDE: aula budovy G

Průvodci společným podvečerem budou: Jan Koprnický (FM TUL), Philipp Roden (Lipo.ink) a Marek Janosik-Bielski (FP TUL). Za organizátorský tým akce Ondřej Havelka.

Zůstaň v kontaktu s univerzitou

T-UNI Univerzitní časopis /
University Magazine

Nepřehlédněte
tipy redakce

IMG_5907-2.jpg

Významnou pražskou památku už čistí světlo

Oči tisíců turistů se už nemusejí dívat na nevzhledný zelený biofilm vrostlý do zdiva Malostranské mostecké věže Karlova mostu na levém břehu Vltavy. Zdivo prošlo v zasažených místech důkladnou očistou a dál už se bude čistit samo. Díky slunečním...

25. 3. 2024 | Věda a výzkum | 385