pondělí 10. srpen 2020   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Sport > Mistrem České republiky v badmintonové čtyřhře je náš Jan Rázl

Mistrem České republiky v badmintonové čtyřhře je náš Jan Rázl

DSC_0992 (2).jpg
Jan Rázl

O uplynulém víkendu se uskutečnilo v harcovské hale Technické univerzity v Liberci mistrovství České republiky jednotlivců v badmintonu kategorie do 13 let za účasti 88 žáků a žákyň.

Z pořádajícího Badmintonového klubu Technické univerzity v Liberci se mistrovství ČR zúčastnili Jan Rázl, Klára Malcová, Eliška Šoljaková a Anna Muzikářová. Liberečtí hráči získali čtyři medaile, tři z nich vybojoval Jan Rázl.

Pro domácího Jana Rázla, který se vracel po zranění, to byl náročný turnaj – velká očekávání od sebe i lidí z tribun, zároveň určitě obavy, zda se neprojeví tréninkový výpadek. Výsledek ze čtyřhry chlapců  je mu velkou odměnou. Společně s Danielem Dvořákem (TJ Sokol České Budějovice) získali mistrovský titul. Další, bronzovou, medaili přidal Jan Rázl společně se svou klubovou spoluhráčkou Klárou Malcovou ve smíšené čtyřhře, když až v semifinále je zastavil  pár Daniel Dvořák – Veronika Nováková v třísetovém zápase s poměrem míčů 21:15, 13:21, 14:21.

A dalšího bronzového úspěchu dosáhl Jan Rázl ve dvouhře chlapců, v semifinále nestačil na pozdějšího vítěze a nasazenou jedničku v turnaji Daniela Dvořáka (TJ Sokol České Budějovice).

Nejúspěšnějšími hráči republikového šampionátu do 13 let se stali podle očekávání Daniel Dvořák (TJ Sokol České Budějovice) a Petra Maixnerová (Badminton Rychnov nad Kněžnou). Oba získali dvě zlaté medaile.

Zdeněk Kračmar,

místopředseda libereckého vysokoškolského klubu badmintonistů
- redakčně kráceno

28.02. 2020

KORONAVIRUS – OPATŘENÍ A NAŘÍZENÍ

!!! Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE NAJDETE NA WEBU ŠKOLY ZDE !!!

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
Tuni360v15-www
 
 
 
 
 
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
Universitas
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání