středa 12. srpen 2020   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Události > Pusť svůj nápad z hlavy

Pusť svůj nápad z hlavy

Nejlepší start-up by mohl být ten, co nosíš stále v hlavě. Foto: facebook.com/SBCTUL

Už dlouho chceš rozjet vlastní byznys, ale pořád se nemůžeš odhodlat udělat ten první krok? Potom by jím mohl být 5. ročník soutěže Start-up TUL. Buď se to povede, nebo ne. Ale jednomu z vítězů minulých ročníků Martinovi Skalníkovi se to povedlo.

Pusť konečně svůj nápad z hlavy, ať na to pořád nemusíš myslet. A pro ty, kdo nápad vypustili do světa a už někam pokročili, má soutěž kategorii rozvinutých studentských projektů.

Přihlásit svou nebo týmovou práci může student, zaměstnanec i absolvent Technické univerzity v Liberci.

Přihlášky se podávají do neděle 31. března 2019.

Loni bylo v cenách vítězům tří kategorií rozdáno dohromady 200.000 Kč, letos to pořadatel soutěže Student Business Club TUL při ekonomické fakultě plánuje zopakovat.

Veškeré potřebné informace najdeš na sbc-tul.cz/soutez.

Záštitu nad soutěží převzal rektor TUL.

A jak to bylo s Martinem Skalníkem? Martin, v roce 2016 ještě student Fakulty umění a architektury TUL, se do soutěže přihlásil se svým pouzdrem pro aktivní běžce Binder. Vyhrál, dostal několik desítek tisíc jako cenu, a tak svůj nápad mohl spustit. Dva roky po vítězství v soutěži jsme tak na T-UNI mohli o Binderu napsat: To by měl být výsledek start-upové soutěže! Pouzdro Binder je už na trhu.

-pir-

28.02. 2020

KORONAVIRUS – OPATŘENÍ A NAŘÍZENÍ

!!! Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE NAJDETE NA WEBU ŠKOLY ZDE !!!

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
Tuni360v15-www
 
 
 
 
 
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
Universitas
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání