Veletrh T-Fórum opět nabitý firmami a studenty

Organizace IAESTE uspořádala na naší univerzitě již 22. ročník veletrhu pracovních příležitostí, stáží a trainee programů.

„Firmy poptávají studenty všech zaměření,“ řekl včera redakci T-UNI šéf organizačního týmu Josef Břoušek z katedry vozidel a motorů Fakulty strojní TUL.

Právě z této katedry se rekrutuje členská základna liberecké pobočky nadnárodní organizace IAESTE, která T-Fórum na naší univerzitě tradičně pořádá.

Akce už má podle Břouška takový věhlas, že ji firmy mají ve svých kalendářích a v předstihu prosincového termínu konání se organizátorům samy hlásí.

I letos se na T-Fóru v prostoru menzy prezentovaly Bosch, Benteler, Kamax, Johnosn Controls, Magna Exteriors, Monroe, Škoda Auto, T-Mobile, Saint-Gobain Adfors a celá řada dalších.

„Přijelo 62 firem, většina z nich se prezentovala u svého stánku, některé firmy měly také prezentaci své nabídky pro studenty a absolventy v přilehlé učebně,“ dodává Břoušek.

Na T-Fóru, jak je to již poslední tři roky tradicí, byli také oficiálně vyhlášeni vítězové letošního ročníku soutěže O nejlepší start-up TUL, kterou pořádá ekonomická fakulta pod hlavičkou Student Business Clubu. Vítězným projektem je BezBistro Michaely Šolcové a Michala Macha. O finalistech soutěže jsme psali již zde a s letošními vítězi připravujeme na T-UNI rozhovor.

Jaroslav Demel, proděkan Ekonomické fakulty TUL, včera na T-Fóru oficiálně vyhlásil také čtvrtý ročník univerzitní start-upové soutěže.

-pir-

KORONAVIRUS – OPATŘENÍ A NAŘÍZENÍ

Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE

Další články v rubrice

Zůstaň v kontaktu s univerzitou

T-UNI Univerzitní časopis /
University Magazine

Nepřehlédněte
tipy redakce

correct-2.jpg

Jedinečný displej absolventa TUL boduje ve světě. »Vidí« lépe

Firma CREAL absolventa TUL Tomáše Sluky je čtvrtým nejlepším startupem Švýcarska. Úspěch má díky vývoji jedinečného displeje pro zařízení s rozšířenou realitou, v němž může oko zaostřovat jako v reálném světě. Nový displej dává rozšířené realitě...

4. 1. 2022 | Lidé | 646