pátek 21. únor 2020   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Univerzita > Centrum dalšího vzdělávání > Kurz pedagogiky technických oborů – ještě se můžete hlásit

Kurz pedagogiky technických oborů – ještě se můžete hlásit

IGIP_udílení certifikátů (6).jpg
Z loňského udílení certifikátů IGIP.

Stále se můžete hlásit do čtyřsemestrálního kurzu vysokoškolské pedagogiky pro inženýry technických oborů. Mezinárodně uznávané studium začíná 1. dubna.

Kurz je akreditovaný organizací IGIP – Internationale Gesellschaft für Ingenieurpädagogik (Mezinárodní organizací pro pedagogiku technických oborů), po jeho úspěšném ukončení mohou uchazeči získat certifikát IGIP a mezinárodně uznávaný titul  Ing.Paed.IGIP – inženýr-učitel technických předmětů.

Mezinárodní certifikát má svou váhu v zemích Evropské unie a uznávají ho například také v Rusku, celkem se držitelům titulu organizace IGIP otevírá možnost učit technické obory v sedmdesáti zemích světa.

Kurz je určen pedagogickým pracovníkům a doktorandům naší univerzity, kteří jsou inženýry z oblasti technických oborů, a sestává z předmětů didaktiky, psychologie a z oblastí s nimi souvisejícími, jako jsou etika či sociologie výuky. Studující kurz zakončují obhajobou závěrečné práce a odbornou rozpravou. Prezenční část výuky probíhá obvykle v pátky.

V případě zájmu získáte více informací na stránkách pořádajícího Centra dalšího vzdělávání TUL zde nebo u organizátora studia Marie Židů, tel. 485 352 607, 724 260 343; marie.zidu@tul.cz.

-pir-

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
Tuni360v15-www
 
 
 
 
 
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
Universitas
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání