středa 12. srpen 2020   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Univerzita > Schmidt-Salomon, jeden z nejvlivnějších myslitelů současného německy mluvícího světa, bude přednášet na TUL

Schmidt-Salomon, jeden z nejvlivnějších myslitelů současného německy mluvícího světa, bude přednášet na TUL

pozvánka - Mich.jpg
M. Schmidt-Salomon. Foto: Udo Ungar/Piper Verlag

Spisovatel a filozof Dr. phil. Michael Schmidt-Salomon přednese svou přednášku Evoluce je všude kolem nás v pondělí 4. listopadu od 17.00 hodin v aule (budova G, Univerzitní náměstí, Liberec).

Předtím jemu a architektovi a bojovníkovi za svobodu a demokracii profesoru Miroslavu Masákovi udělí rektor TUL Miroslav Brzezina titul doctor honoris causa. Stane se tak během slavnostního zasedání Vědecké rady TUL, které začíná v aule ve 14.00 hodin.

Michael Schmidt-Salomon je také předsedou Nadace Giordana Bruna, která si klade za cíl etablovat ve společnosti silnou alternativu tradičním náboženstvím a fundamentalismu a řešit otázky 21. století z výchozí pozice humanismus a racionality. Podle Global Thought Leader Indexu je Schmidt-Salomon jedním z nejvlivnějších myslitelů v německy mluvícím světě.

Přednáška bude tlumočena z němčiny.

-red-

28.02. 2020

KORONAVIRUS – OPATŘENÍ A NAŘÍZENÍ

!!! Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE NAJDETE NA WEBU ŠKOLY ZDE !!!

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
Tuni360v15-www
 
 
 
 
 
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
Universitas
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání