pátek 15. leden 2021   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Univerzita > Jednoznačná volba. Senát zvolil Jana Picka děkanem FP

Jednoznačná volba. Senát zvolil Jana Picka děkanem FP

Volba děkana FP (3).JPG
Gratulace na závěr dnešního zasedání fakultního senátu.

Pro kandidáta Jana Picka bylo všech přítomných jedenáct senátorů Fakulty přírodovědně-humanitní a pedagogické TUL.

Program 227. zasedání fakultního senátu měl jediný bod, volbu děkana pro funkční období 2020–2023. Kandidát byl jediný, stávající děkan profesor Picek.

Jeden senátor se dnes zasedání neúčastnil, jedenáct přítomných zvolilo jednomyslně Jana Picka svým kandidátem na děkana FP TUL. Profesor Picek poděkoval senátorům za jejich důvěru.

Předseda senátu předá návrh kandidáta rektorovi Miroslavu Brzezinovi, ten, pokud s návrhem souhlasí, by měl Jana Picka jmenovat do konce tohoto roku. Janu Pickovi končí první funkční období 31. prosince 2019.

Své plány do dalšího funkčního období představil děkan Picek na setkání akademické obce minulý týden. Psali jsme o tom zde.

Svého děkana letos volí také na Fakultě mechatroniky, informatiky a mezioborových studií TUL. Kandidáti jsou dva: Zdeněk Plíva, stávající děkan, a Jan Šembera, předseda univerzitního senátu.

-pir-

24.09. 2020

KORONAVIRUS – OPATŘENÍ A NAŘÍZENÍ

!!! Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE NAJDETE NA WEBU ŠKOLY ZDE !!!

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
Tuni360v15-www
 
 
 
 
 
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
Universitas
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání