čtvrtek 12. prosinec 2019   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Univerzita > Tuto sobotu v 9.30 otvíráme na univerzitě dveře

Tuto sobotu v 9.30 otvíráme na univerzitě dveře

IMG_5688.JPG

Přijďte si prohlédnout laboratoře, učebny, koleje i sportovní haly. Zeptat se můžete na cokoliv, co vás ke studiu na TULce zajímá. Den otevřených dveří začíná v sobotu 23. listopadu v 9.30 hodin v budově G (Univerzitní náměstí).

Prezentace univerzity a fakult se budou konat ve třech turnusech, které začínají v 9.30, 10.00 a 10.30 hodin. Prohlídky laboratoří začínají v 11.00 hodin. Lidé z fakult si vás odvedou z prostoru před aulou v budově G.

Na prohlídky laboratoří na fakultách navazuje prohlídka kolejí a sportovního zázemí na Harcově, takže stihnete všechno.

Přijďte se podívat, přijďte se ptát, zástupci ze všech fakult vám budou k dispozici.

Přiveďte bratra, sestru, sestřenici a vezměte na prohlídku i rodiče a prarodiče, Technická univerzita v Liberci se tuto sobotu otevírá všem zvídavým.

PROGRAM Dne otevřených dveří na TUL.

-red-